Hezbollah proglasio sporazum iz Washingtona “ništavnim”
Glavni sekretar Hezbolaha Naim Qassem oštro je napao okvirni sporazum objavljen između libanskih vlasti i Izraela, opisujući ga kao “užasan pad” i “odricanje od suvereniteta”, pozivajući libanonske vlasti da se povuku iz njega i pridržavaju se onoga što je nazvao odredbama iransko-američkog memoranduma o razumijevanju. Qassem je u pisanoj izjavi u subotu rekao da sporazum […]
6/27/2026 9:51:19 AM