Спасиха жена, заседнала в асансьор в болница в Плевен
Спасена е жена, заседнала в асансьор в болница в Плевен, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 24 юни заради централно спиране на електрозахранването. Отървала се е само с уплах.
В болницата на булевард „Георги Кочев" е изпратен екип пожарникари.
Жената е извадена успешно от блокираното съоръжение и е без наранявания
6/25/2026 12:23:00 AM