Dvojica crnogorskih državljana uhapšena u Beogradu zbog dilovanja droge
P. L. (2000) i M. L. (1995) se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije
6/24/2026 7:46:39 AM