Al Džazira: SAD i Iran elektronski potpisali Memorandum o razumevanju za okončanje rata
Memorandum o razumevanju između Irana i Sjedinjenih Američkih Država obe strane potpisale su elektronskim putem, potvrdio je portparol iranskog Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bagai. I jedan zvaničnik SAD potvrdio je za Rojters da su elektronski paraf na Memorandum stavili iranski predsednik Masud Pezeškijan i američki predsednik Donald Tramp.
6/17/2026 4:23:43 PM